Smoelenboek

  • Selina Vermeulen Fakkeldraagsters
    Selina Vermeulen
    Fakkeldraagsters
    Coördinator Thema
  • Reinder Hoekstra Hopman Masselman Groep
    Reinder Hoekstra
    Hopman Masselman Groep
    Coördinator Subkampen
  • Sebastiaan Bors Rover Crofts Groep
    Sebastiaan Bors
    Rover Crofts Groep
    Coördinator Media
  • Cas Alderliesten Woudlopers
    Cas Alderliesten
    Woudlopers
    Coördinator Programma
  • Bram Beusen Rover Crofts Groep
    Bram Beusen
    Rover Crofts Groep
    Coördinator Ondersteuning
  • Victor Meijer Scouting Impeesa
    Victor Meijer
    Scouting Impeesa
    Coördinator Jury
  • Rick Paauw Soekwa
    Rick Paauw
    Soekwa
    Ondersteuning
  • Marit Schmelter Rover Crofts Groep
    Marit Schmelter
    Rover Crofts Groep
    Jurylid
  • Inge van der Steeg Fakkeldraagsters
    Inge van der Steeg
    Fakkeldraagsters
    Ondersteuning
  • Laurens van der Wal Hopman Masselman Groep
    Laurens van der Wal
    Hopman Masselman Groep
    Programmateam
  • Kevin Woudlopers
    Kevin
    Woudlopers
    Subkampstaf
  • Hessel Ridder Laurentiusgroep
    Hessel Ridder
    Laurentiusgroep
    Subkampstaf
  • Lotte Slenders Scouting Katimavik
    Lotte Slenders
    Scouting Katimavik
    Programmateam
  • Natalie Leermann Dr. A.E. Hermansgroep
    Natalie Leermann
    Dr. A.E. Hermansgroep
    Subkampstaf
  • Paul Tielen Woudlopers
    Paul Tielen
    Woudlopers
    Themateam
  • Bram Dingemanse Hopman Masselman Groep
    Bram Dingemanse
    Hopman Masselman Groep
    Mediateam
  • Niels Kruizinga Regio Utrechtse Heuvelrug
    Niels Kruizinga
    Regio Utrechtse Heuvelrug
    Themateam
  • Coby Augustijn Fakkeldraagsters
    Coby Augustijn
    Fakkeldraagsters
    EHBO
  • Luuk van Wegen Scouting Impeesa
    Luuk van Wegen
    Scouting Impeesa
    Subkampstaf
  • Maud van Wingerden Scouting Cay Noya
    Maud van Wingerden
    Scouting Cay Noya
    Ondersteuning
  • Martin Warmer Hopman Masselman Groep
    Martin Warmer
    Hopman Masselman Groep
    Ondersteuning
  • Danielle Marchal Prinses Amalia Groep
    Danielle Marchal
    Prinses Amalia Groep
    Thema
  • Brian van der Bijl Rover Crofts Groep
    Brian van der Bijl
    Rover Crofts Groep
    Subkampstaf
  • Patrick Heerschop Scouting Impeesa
    Patrick Heerschop
    Scouting Impeesa
    Jurylid
  • Ana Schutter Scouting Mondriaan
    Ana Schutter
    Scouting Mondriaan
    Subkampstaf
  • Mitchell Stolk Hopman Masselman Groep
    Mitchell Stolk
    Hopman Masselman Groep
    Subkampstaf
  • Sanne van den Heuvel Laurentiusgroep
    Sanne van den Heuvel
    Laurentiusgroep
    Programmateam
  • Jelke Ridder Laurentiusgroep
    Jelke Ridder
    Laurentiusgroep
    Algemeen Coördinator
  • Myrthe van Lente Paltz en Eemgeuzen
    Myrthe van Lente
    Paltz en Eemgeuzen
    Ondersteuning
  • Daan Buijs Hopman Masselman Groep
    Daan Buijs
    Hopman Masselman Groep
    Jurylid
  • Paul Vreugdenhil Hopman Masselman Groep
    Paul Vreugdenhil
    Hopman Masselman Groep
    Programmateam
  • Patrick Hilhorst Scouting Impeesa
    Patrick Hilhorst
    Scouting Impeesa
    Mediateam
  • Carel Reigersman Prinses Amalia Groep
    Carel Reigersman
    Prinses Amalia Groep
    Subkampstaf
  • Sandra Demage-Wesselo Fakkeldraagsters
    Sandra Demage-Wesselo
    Fakkeldraagsters
    EHBO
  • Joriene Hartman Scouting Don Bosco Soest
    Joriene Hartman
    Scouting Don Bosco Soest
    Thema
  • Maykel Kicken Scouting Katimavik
    Maykel Kicken
    Scouting Katimavik
    Mediateam
  • Femke Tilma Scouting Mondriaan
    Femke Tilma
    Scouting Mondriaan
    Jurylid
  • Auke Hoekstra Hopman Masselman Groep
    Auke Hoekstra
    Hopman Masselman Groep
    Ondersteuning
  • Willem-Jan Lieve Rover Crofts Groep
    Willem-Jan Lieve
    Rover Crofts Groep
    Ondersteuning
  • Elbert van Barreveld Scouting Cay Noya
    Elbert van Barreveld
    Scouting Cay Noya
    Programmateam
  • Janna de Vries Woudlopers
    Janna de Vries
    Woudlopers
    Programmateam
  • Yoricke van den Hil Dr. A.E. Hermansgroep
    Yoricke van den Hil
    Dr. A.E. Hermansgroep
    Jurylid
  • Wouter Logt Prinses Amalia Groep
    Wouter Logt
    Prinses Amalia Groep
    Jurylid
  • Peter Dogterom Verburg Ben Labre
    Peter Dogterom Verburg
    Ben Labre
    Penningmeester
  • Tom Kockelkoren Laurentiusgroep
    Tom Kockelkoren
    Laurentiusgroep
    Jurylid
  • Bas van Mourik Scouting Impeesa
    Bas van Mourik
    Scouting Impeesa
    Secretaris